Şimdi aboneliğe geçiş yapmanın tam zamanı

BAKIM ANLAŞMANIZI YENİLEME ZAMANI GELDİĞİNDE FARKLI SEÇENEKLERE SAHİPSİNİZ

Araçlarımızdan ve teknolojilerimizden en iyi şekilde yararlanmanız için aboneliğin sizin için en iyi yol olduğunu ve bağlı hizmetlerle genişletilmiş olanaklar ve yeni özellikler sunma yöntemimizi temelden değiştireceğini düşünüyoruz. Bu nedenle Autodesk olarak sadece abonelik şirketi olma yolunda hızla  ilerliyoruz. Sizlere aşağıdaki avantajlarla daha fazla değer sağlamak için ağırlıklı olarak abonelik seçeneklerine yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Aboneliğe neden geçiş yapmalısınız?

-En son teknoloji ve özelliklere abonelik ile ulaşabilirsiniz,
-Geçişe özel uygulanan %10 indirim ile tasarruf sağlarsınız,
-2028 yılında dek taahhüt edilen fiyatlarla bütçenizi tahmin edebilirsiniz,
-Bakım anlaşmasından aboneliğe geçtiğinizde 2028’den sonraki yenileme fiyatları, bakım anlaşması fiyatlarını geçmeyecektir,
-Abonelik geçişi ile eski sürümleri kullanmaya devam edebilirsiniz,
-Aboneliğe geçerken diğer ürünlere geçiş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Şimdi aboneliğe giden yolda bize katılmanız için özel teklifimizden bahsetmek istiyoruz. Bu teklif bağlılığınızı ve bugüne kadar yaptığınız yatırımları ödüllendirecek.

Mayıs 2018’den itibaren, Autodesk PowerMill’i indirimli fiyatlarla aboneliğe taşıyabileceksiniz. Bu indirim oranı 2018’de %5 ve 2019’da %5 daha azalacağından, aboneliğe ne kadar erken geçerseniz o kadar az öder ve geçiş için bekleyenlere veya bakım planında kalanlara oranla daha fazla tasarruf edersiniz. Geçişin ardından indirimli fiyatınızı üç yıla kadar sabitleyebilir ve yeniledikçe indirimli fiyattan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bilindiği üzere Autodesk bakım anlaşmalarını desteklemeye devam etmek için 7 Mayıs 2018’den itibaren yenileme ücretleri 2018’de %5, 2019’de %10 ve 2020’de %20 oranında da artıracaktır.

İster aboneliğe geçin ister bakım anlaşmanızı yenileyin, sizlere sınıfında en iyi yazılım, hizmet ve desteği sunma sözümüzü tutmaya devam edeceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular dökümanını buradan indirin.

Daha fazla bilgi ve teklif için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.