OguSoft Teknoloji, Autodesk CAM Sertifikalı Partner

OguSoft Teknoloji’nin sertifikalı Autodesk CAM ortağı olduğunu bildirmekten büyük heyecan duyarız.

Autodesk ’e üretim sektöründeki yeteneklerimizi göstermek, altyapımızı onaylatmak ve Autodesk CAM yazılımı önde gelen sağlayıcılarından biri olarak yerimizi güvence altına almak için ekibimizle birlikte çok çalıştık. Peki bu müşterilerimiz için ne anlama geliyor? Aşağıda Autodesk CAM sertifikalı iş ortağı olarak sunabileceğimiz uzmanlıklarımız ve ek ürünleri belirtmeye çalıştık.

Autodesk CAM Sertifikası nedir?

Autodesk CAM sertifikasyonu, bizden bir Autodesk CAM ürününü aldığınızda, ekibimizin bilgi birikiminden, uzmanlığından ve en üst kalite servis hizmeti alacağınızdan emin olmanızı sağlar. Bu uzmanlaşmayı elde etmek için ekibimiz Autodesk sertifikasyon yönetimine gerçek hayat senaryoları ile uzman altyapısını sundu. Hem teknik ve hem ticari perspektifte; üretim endüstrisi, CADCAM iş akışları ve yatırım geri dönüş hesaplamaları konularında detaylı incelemelerden geçerek ve sunumlar gerçekleştirerek en iyi üretim çözümlerini sunabilme yeteneklerimizi gösterdik.

Şimdi ne tür hizmetler sunabiliriz?

OguSoft Teknoloji gelişmiş üretim çözüm ekibi detaylı ve açık bir yaklaşımla, işlenmiş parça kalitesini maksimize etmek, geliştirilmesi gereken alanları belirlemek ve müşteriye bunu aktarma yeteneğine sahiptir. Yeteneklerimiz tüm Autodesk CAM çözümlerinin kapsar ve ekibimiz ilk yatırım fikir alışverişinden, CAM yazılım seçim tavsiyelerine uzanan tüm eğitim ve son işlemci sağlama süreçleri hakkında eğitilmiş ve bilgi sahibidir.

Autodesk CAM çözümlerimiz nelerdir?

Fusion 360
2.5, 3, 3+2, 4 e 5 eksen yeni nesil CADCAM çözümüdür.

PowerMill
PowerMill 5 eksenli CAM yazılımı, karmaşık 3 ve 5 eksenli frezeleme, yüksek hızlı katmanlı imalat ve hibrid imalat için uzman CNC programlama stratejileri sunar.

FeatureCAM
FeatureCAM yazılımı, iş akışınızı tasarlamaktan NC kodu oluşturma aşamasına kadar tüm süreci otomatikleştirir. Programlama süresini azaltır ve CNC frezeleme, tornalama ve tel erozyon işlemlerinde istikrarlı sonuçlar sağlar.

PartMaker
İsviçre tipi CNC otomat tezgahlarını programlamak için özel bir çözümdür.

HSM
Autodesk HSM yazılımı Autodesk İmalat Çözümleri parçası, en yaygın olarak kullanılan tasarım paketleri Inventor ve Solidworks içine entegre bir CAM eklenti paketidir.