Autodesk’e abonelik avantajları

Autodesk ürünlerine abone olmak, hem yazılımı araçlarına erişmenin hem de bunları yönetmenin en esnek ve en uygun maliyetli yoludur. Sağlayacağı avantajlar;

Teknik destek

Karşılaştığınız sorunları hızlıca çözmenize yardım ederiz. Tüm abonelere sunulan avantajlar:

  • Autodesk destek uzmanları— Telefon görüşmesi planlayabilir, çevrimiçi sohbet edebilir (sınırlı kullanılabilirlik) veya e-posta gönderebilirsiniz.
  • Uzak masaüstü yardımı— Sorun giderme işlemini uzmanlara bırakın.
  • Çevrimiçi kaynaklar— Yardım dokümantasyonları, öğreticiler, eğitim videoları ve topluluk destek forumlarını içeren bilgi tabanımıza erişin.
En yeni yazılımlara erişim

En son yazılım sürümlerine ve güncellemelerine anında erişin. Ürün güncellemeleri almak, bulut hizmetlerine erişmek ve ek özellikleri sunuldukları anda veya hazır olduğunuzda kullanmak için Autodesk masaüstü uygulamasını kullanın.

Her yerde yazılımı kullanın

Yazılımınızı evde veya seyahat ederken kullanın. Hem taşınabilir hem de masaüstü bilgisayarlarınızda.

Önceki sürümlere erişin

Birçok Autodesk ürününün önceki sürümlerini indirin ve kullanın.

Esnek dönemler

Tam olarak gereken yazılımı, ihtiyacınız olan süre boyunca edinin; aylık,  yıllık veya 3 yıllık abone olun.

Yönetim araçları

Yazılım lisanslarını, kayıtlarını ve kullanımını Autodesk Hesabınızdan basit ve etkili bir şekilde yönetin.

Autodesk Account hesabında tek bir görünümde tüm ürün ve hizmetlerinizi sıralayın, arayın, filtreleyin ve sizin için en uygun indirme yöntemini seçin. Kimlerin ürün ve hizmetlere erişebileceğini yönetmek için Autodesk Account hesabı kullanın.

Ürün veya kullanıcı… İşiniz için hangisi daha uygunsa ona göre atayın. Autodesk masaüstü uygulaması aracılığıyla ürün güncellemeleri izinlerini belirleyip bu güncellemelerin kullanıcılara dağıtımını otomatik hale getirerek yönetimle ilgili yüklerinizi ortadan kaldırın.

Autodesk Account hesabından sözleşme durumunuz hakkında bilgi alın, böylece aboneliğiniz sona ermeden ürünlerinizi yenileyebilir veya değiştirebilir, kesintileri önleyebilirsiniz.

Autodesk’e abonelik avantajları ile ilgili daha fazla bilgi burada;
https://www.autodesk.com.tr/subscription