CAMplete TruePath

5 eksenli CNC tezgahlar için doğrulama, simülasyon ve son işlemci, makinenize özel bir yazılım çözümünde bir arada.

Neden TruePath?

Takımyollarınızın CAM yazılımınızda çok güzel ancak frezeleme makinenizde hiç de öyle görünmediğini merak ettiniz mi?

Bu artık göz önünde bulundurmanız gereken bir sorun değil, çünkü TruePath ile cevap çok net. CAMplete Truepath, CAM yazılımlarınız ve 5 eksenli makineleriniz arasındaki boşluğu kapatır. 3 boyutlu bir ortamda son işlemci, doğrulama ve simülasyon için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

CAMplete TruePath, sizi CAM yazılımınızdan makinenize verimli ve güvenli bir şekilde götüren, kullanımı kolay bir uygulamadır. Tüm endüstri lideri CAM yazılımlarından gelen takımyolu verilerini kullanarak, düzenlenebilir son işlemcisi ile tam olarak istediğiniz gibi ve tezgahta düzenleme gereği bırakmadan NC kodlar elde etmenizi sağlar. 5 Eksenli simülasyon, görselleştirme ve doğrulama araçları, tek bir G kodunu bile çalıştırmadan makinenizin nasıl davranacağını bilmenin güvenini verir.

Mevcut sürecinizi koruyun

CAMplete, bu tam uyumluluğu sağlamak için CAM yazılım şirketleri, uygulama mühendisleri ve son kullanıcılarıyla yakın şekilde çalışır. Çoğu CAM yazılım sistemi, native APT veya CL çıkışları aracılığıyla desteklenir. CAD modellerinizi CAMplete içerisine okumak, endüstri standardı IGES, STL ve diğer formatlar ile sorun değildir.

CAMplete TruePath, üst seviye son işlemcidir. Farklı CAM yazılım sistemleri arasında geçiş yapmak veya tek bir projedeki farklı CAM yazılımlarından gelen takım yollarını birleştirmek kolaydır. Sadece freze makinenizi ve NC formatınızı seçin; Tüm G kod formatınız, nasıl başladığınıza bakılmaksızın tutarlı birleşik bir biçimde çıkartılacaktır.

Truepath, makinenin kullanıcıya sunduğu ortam ile aynı ortamda çalıştığınızdan emin olmak için makine üreticileri ile çok yakından çalışır.

Tam NC kod doğrulama

CAMplete, yalnızca orijinal tasarım verilerinden yapılmış özel makine modelleriyle çalışır. Bu son derece detaylı ve tamamen entegre makine modelleri, simülasyonunuzda %100 güven verir.

CAM yazılım desteği

CAMplete Truepath, nihai post işlemcisidir. Farklı CAM yazılım sistemleri arasında geçiş yapmak veya tek bir projedeki farklı CAM sistemlerinden takım yollarını birleştirmek kolaydır.

Güvenilir Son İşlemci

Güvenlir son işlemci ve makine modelleri ile TruePath’in firmanıza uygulanması sadece bir gündür.

Komple Çözüm

CAMplete Truepath, ilk günden itibaren tüm yazılım seçenekleriyle hazır halde geliyor. Seçeneklerden veya eklentilerden kaynaklanan beklenmeyen bir ek maliyet yok, makinenizi üretime aldığınız an her şey hazır.

Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmak

CAMplete içerisinde, talaşı nasıl doğru kaldırmamız gerektiğini biliyoruz, ister yüksek hacimli üretim ister tek parça prototip işleri yapıyor olun, destek veriyoruz.

Makine Enterpolasyonu

Takımyolundaki bir hareket hakkında emin değil misiniz? TruePath, kullanıcının -programlanmış noktalar arasında bile- tüm hareket noktaları tam olarak incelemesini sağlar ve makinenizin tamamen doğru bir şekilde korunmasını sağlar.

Kod karşılaştırma

G-kod karşılaştırma aracı, düzenlenmiş G kodunu orijinal TruePath projesine göre karşılaştırır. Basit değişiklikler otomatik olarak TruePath projesine geri okunur.

Çarpışma algılama

Makine çarpışma tespiti, doğruluğu sağlamak için doğrudan üreticilerden doğrudan ayrıntılı CNC makine modellerini kullanır. CAMplete, makine satıcıları ile yakından çalışır. Daha fazla doğruluk için makine modelinize birçok popüler eklentiler de eklenebilir.

Takımyolu Analizi

Olası parça kusurlarını tespit edin ve takımyolunu analiz edin. Makinenizin ne yapacağını ve makineyi çalıştırmadan önce nasıl hareket edeceğini bilme konusunda kendinden emin olun.

Programlarınıza tamamen güven

Her CAM yazılımınız için bir post işlemcisi geliştirmek işi yerine makine kesimine odaklanarak sorunları ve uygulama maliyetlerini ortadan kaldırın. İşletmenize TruePath’ı uygulamak, size makine oluşturucunuzla birlikte inşa edilen modellerle birlikte kanıtlanmış bir son işlemci sunar, böylece makinenizden verimi en hızlı şekilde ilk günden itibaren elde edersiniz.

Makine simülasyonu ve doğrulama; tezgah tablaları, iş milleri, takım değiştiriciler, fikstürler, iş parçaları ve takımlar gibi tüm makine bileşenleri arasında çarpışmalar ve yakın geçişleri tespit eder. Bu, tek bir kod satırını bile çalıştırmadan önce ekipmanınızın toplam güvenliğini sağlar.

Malzeme Kaldırma

Oluşturduğunuz takımyolunun size görmeyi beklediğiniz stoğu göstereceğinden emin olun.

Stok Karşılaştırma

Amaçladığınız CAD modeli ile makinenizdeki ile karşılaştırın. Farkı tespit etmeniz için G-kodu üretilecektir.

Benzeri görülmemiş bir kontrol seviyesi

Parçalarınızı nasıl yapmak istiyorsanız isteyin kontrol sizde olsun ve becerilerinizi geliştirin. TruePath size programlarınız üzerinde benzeri görülmemiş bir kontrol seviyesi verir. Talaş kaldırmanız gerektiğini ve yazılımlarla uğraşmamanız gerektiğini biliyoruz.

Dönüş Kontrol

Makine hareketinizi tam olarak kontrol edin. Takımyolunu oluşturmak için kullanılan CAM yazılımından bağımsız olarak kontrol edin ve sizin için en uygun olanı belirleyin.

Makine Değiştirme

G-Kodunuzu TruePath oluşturduğundan, bu kodunuzu farklı kinematik veya kontrol ünitesine bile sahip başka bir makinede çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Makineniz için eksiksiz bir çözüm

CAMplete TruePath, ilk günden itibaren tüm yazılım seçenekleriyle çalıştırmaya hazır geliyor. Seçeneklerden veya eklentilerden kaynaklanan beklenmeyen maliyet yok, makinenizi aldığınızda çalıştırılmaya hazır eksiksiz bir çözüm.

Makine partnerler arasında; Doodsan, Fanuc, +GF+, Grob, Haas, Hermle, Kern, Kitamura, Kiwa, Matsuura, Methods, Mitsui Seiki, Nakamura-Tome ve Yasda yer almaktadır.

Desteklenen CAM yazılımları; Autodesk FeatureCAM, Autodesk Fusion 360, Autodesk HSM, Autodesk PowerMill, CAM-TOOL, CAMWorks, CATIA, Concepts NRECS, Edgecam, Esprit, GibbsCAM, hyperMILL, Mastercam, Siemens NX, SolidCAM, SolidWorks, Surfcam ve Worknc. Bu yazılımlar ile direkt bağlantı kuran arabirim, TruePath ile birlikte gelmektedir.

Makinelerdeki çarpmalar, teknisyen ücretlerinde, uygulama ve aksama sürelerinde on binlerce dolar maliyetine mal olabilir. TruePath, potansiyel çarpmaları, yakın geçmeleri, aşırı gitme hareketlerini ve kurulum hatalarını siz parçayı işlemeye yollamadan önce tespit eder. TruePath, kendisini ile çarpmayı yakalamanız ile kendiliğinden öder.

Daha fazla bilgi ve teklif için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.