Hakkımızda

Autodesk Gelişmiş Üretim Çözümleri Türkiye resmi satıcısı OguSoft Teknoloji;
PowerMill, PowerShape, FeatureCAM, PowerInspect ve Fusion 360, yazılımlarının, satış, eğitim ve destek hizmetlerini yürütmektedir. Autodesk’ın Türkiye’de CAM Uzmanlığı sertifikalı tek çözüm sağlayıcısıdır.

Autodesk CAM Uzmanlığı Sertifikasyonu, bizden bir Autodesk CAM yazılım ürününü aldığınızda, ekibimizin bilgi birikiminden, uzmanlığından ve en üst kalite servis hizmeti alacağınızdan emin olmanızı sağlar. Bu uzmanlaşmayı elde etmek için ekibimiz Autodesk sertifikasyon yönetimine gerçek hayat senaryoları ile uzman altyapısını sundu. Hem teknik ve hem ticari perspektifte; üretim endüstrisi, CADCAM iş akışları ve yatırım geri dönüş hesaplamaları konularında detaylı incelemelerden geçerek ve sunumlar gerçekleştirerek en iyi üretim çözümlerini sunabilme yeteneklerimizi gösterdik.

İlgili sertifika duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

25 yılı aşkın CAD CAM CAQ ürünleri satış, eğitim ve destek hizmetleri tecrübesine sahip OguSoft Teknoloji, müşteri ihtiyaç ve problemlerinin çözümünde büyük hassasiyet taşımaktadır.

OguSoft Teknoloji gelişmiş üretim çözüm ekibi, detaylı ve açık bir yaklaşımla, işlenmiş parça kalitesini maksimize etmek, geliştirilmesi gereken alanları belirlemek ve müşteriye bunu aktarma yeteneğine sahiptir. Yeteneklerimiz tüm Autodesk CAM çözümlerinin kapsar ve ekibimiz ilk yatırım fikir alışverişinden, CAM yazılım seçim tavsiyelerine uzanan tüm eğitim ve son işlemci sağlama süreçleri hakkında eğitilmiş ve bilgi sahibidir.