RoboDK

Herhangi bir endüstriyel robotu Tek Simülasyon Ortamında programlayın

RoboDK nedir?
RoboDK, endüstriyel robotlar ve robot programlama için güçlü ve uygun maliyetli bir simülatördür. RoboDK simülasyon yazılımı, robotunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

RoboDK’nın nesi iyidir?
RoboDK’nın sezgisel arayüzü ile hiçbir programlama becerisi gerekmez. Sadece birkaç tıklama ile herhangi bir robotu çevrimdışı olarak kolayca programlayabilirsiniz. RoboDK, 500’den fazla robot kolu içeren kapsamlı bir kitaplığa sahiptir.

RoboDK’nın temel avantajları
RoboDK’nın simülasyon ve çevrimdışı programlama araçlarını kullanmanın avantajı, robotları üretim ortamının dışında programlamanıza izin vermesidir.
RoboDK ile robotları doğrudan bilgisayarınızdan programlayabilir ve atölye programlamasından kaynaklanan üretim kesintilerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Robot İşleme
Robot kolunuzu 5 eksenli bir freze makinesi (CNC) veya bir 3D yazıcı gibi kullanın. NC programlarını simüle edin ve robot programlarına dönüştürün (G-kodu veya APT-CLS dosyaları). RoboDK, tekilliklerden, eksen sınırlarından ve çarpışmalardan kaçınarak robot yolunu otomatik olarak optimize edecektir.

Bize örnek bir proje gönderin, biz de onu RoboDK’da kurmanıza yardımcı olalım!

Çevrimdışı Programlama Yazılımı
Endüstriyel robotların simülasyonu ve çevrimdışı programlanması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Birkaç dakika içinde uygulamanızı simüle etmek için sanal ortamınızı oluşturun.

Herhangi bir robot kontrolörü için robot programlarını çevrimdışı olarak kolayca oluşturun. Artık satıcıya özel programlamayı öğrenmenize gerek yok.

Robot Kütüphanesi
40’tan fazla farklı robot üreticisinden kapsamlı bir endüstriyel robot kolları, harici eksenler ve aletler kitaplığına erişin. İşleme, kaynak, kesme, boyama, inceleme, çapak alma ve daha fazlası gibi herhangi bir uygulama için herhangi bir robotu kolayca kullanın!

Robotunuzu görmüyor musunuz? Bize bildirin, biz de dahil edelim!

Robot Doğruluğu
Robot kolunuz yeterince doğru değil mi?

Doğruluğu ve üretim sonuçlarını iyileştirmek için robot kolunuzu kalibre edin. ISO9283 robot performans testlerini çalıştırın.

Programları Robotunuza Aktarın
RoboDK Post Processors, aşağıdakiler dahil birçok robot kontrol cihazını destekler:
ABB HIZLI (mod / prg)
Fanuc LS (LS / TP)
KUKA KRC / IIWA (SRC / java)
Motoman Bilgilendirme (JBI)
Universal Robots (URP / script)
…ve daha fazlası!

RoboDK ücretsiz deneme lisansına bizden ulaşabilirsiniz. Autodesk Fusion 360 eklentisi ile Fusion 360 ile benzersiz kolaylıkla çalışır.

Daha fazla bilgi ve teklif için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.