Autodesk Fusion CAD CAM CAE Üretim Çözümü

CADCAM bir arada birleşik çözümü Autodesk Fusion kullanarak işleme döngü sürelerini azaltın ve daha hızlı, kaliteli parçalar üretin. 50’den fazla dosya okuma formatı ile dizaynlarınızı içine okuyun ve işlemeye daha hızlı geçin. Takımyollarınızı saatler değil sadece saniyeler içinde üretin ve makineye yollayın.

Autodesk Fusion’ın bir çok dizayn yeteneğinin yanında CAM yetenekleri de ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeydedir. 2.5, 3, 4, 3+2 ve 5 eksen işleme kabiliyetleri ile tornalama, frezeleme, prob’lama, freze-torna ve profilleme işlemlerini kolayca yerine getirebilirsiniz.

2.5 ve 3 eksen frezeleme
İşi kolayca ayarlayın takımyollarını hazırlayın. Aynı zamanda takım aşınmalarını ortadan kaldırırken yüksek kalitede işlenmiş parçalar elde edin.

3+2 eksen frezeleme (5 eksen pozisyonlama)
Makine ayar zamanlarını düşürerek atölyenizin çoklu eksen işleme yeteneklerini bir üst düzeye çıkartın.

4 eksen frezeleme
Makinenizin döner eksenini kullanarak pozisyonlanmış veya eksen üzerine sarılmış takımyolları oluşturun.

Simültane 5 eksen frezeleme
Simültane 5 eksen operasyonlar ile karmaşık geometrileri daha kısa takımyolları ile, çarpmasız ve süper yüzey kaliteleri elde edin.

Prob kullanma
Çalışma ötelemeleri ile çalışma ve ayar zamanlarıızı kısalmak için makine probunu kullanın.

Tornalama
Parçalarınızı tornalayın ve model, stok, takım ve tutucu çarpmalarına karşı kontroller yapın.

Freze-Tornalama
Frezeleme ve tornalama operasyonlarını bir araya getirerek mekineler arası geçiş yapmadan karmaşık parçaları tek seferde işleyin.

Su Jeti, Laser Kesici, Plazma Kesici
Düzleştirilmiş saç metal ve katı model unsurlarından su jeti, lazer jet ve plazma kesiciler için takımyolları oluşturun.

OguSoft Teknoloji firmasının Autodesk CAM Uzmanlığı Sertifikası farkı ile Autodesk Fusion Üretim Çözümü’nü eksiksiz kullanın. CAM uzmanlarından çözüm bulun. OguSoft Fusion Üretim Çözümü, yazılım haricinde eğitim, destek ve son işlemci destek hizmetlerini de kapsamaktadır.