Covid-19 salgını hakkında aldığımız önlemler

Çok kısa sürede dünya çapında ciddi bir tehdit haline gelen Covid-19 virüsü ile ilgili tüm gelişmeleri en baştan bu yana üzülerek takip ediyoruz. Virüsün kamuoyuna duyurulduğu andan itibaren, bu konudaki tüm tedbirlerini artıran firmamızın, çalışanlarımız ve siz değerli müşterilerimiz için aldığı önlemleri paylaşmak istiyoruz.

  • Öncelikle Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Bakanlıklarımızın tavsiyelerine dayanarak, özellikle el hijyeni odaklı temel hijyen protokolünün önemi konusunda bilincin yüksek tutulması adına çalışanlarımız ile kapsamlı iletişim halindeyiz. Ofisimizde dezenfektan içerikli temizleyiciler bulunmasını ve bunların kullanılmasını sağlıyoruz.
  • Ofisimizde ve iş merkezimizde düzenli olarak dezenfekte çalışması yapıyoruz.
  • Satış personelimizin müşteriler ile hiçbir şekilde tensel temas kurmaması ve kişisel korunmasını aksatmaması konusunda uyarılarımızı gerçekleştiriyoruz.
  • Personelimizin sağlığını yakından takip ediyoruz. En ufak bir şüphe halinde sağlık kuruluşları ile temasta olacağız.
  • Tüm kriz planlarımızı oluşturduk. Olası tüm uzaktan destek sistemlerimiz çalışıyor ve hazırlıklıyız.

Dünya genelinde yayılımına devam eden Korona virüs krizinin üstesinden hep birlikte geleceğimize inanıyoruz ve böyle bir dönemde tüm önlemlerimizi alarak, çalışmalarımızın tamamını hiçbir aksaklık yaşanmadan gerçekleştirmeyi yurttaşlık görevi olarak görüyoruz.

Herhangi bir sorunuzu paylaşabilirsiniz.